You are currently viewing Перші кроки в науку

16 листопада 2021 року у рамках молодіжного освітньо-наукового форуму, присвяченого Міжнародному дню студента, у онлайн-режимі відбулася науково-практична конференція на тему: «Сучасні проблеми розвитку соціально-гуманітарної та економічної науки: шляхи вирішення очима молоді».

Даний захід був спрямований на всебічне узагальнення сучасних науково-методичних та практичних проблем і перспектив розвитку соціально-гуманітарної та економічної науки за результатами науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів ПДАУ, ВСП «Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ», ВСП «Фахового коледжу управління, економіки і права ПДАУ»; ВСП «Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАУ».

ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» на конференції представляли студентки економічного відділення Бурлака Юлія (тема доповіді «Податкова система України як складова її фінансової безпеки», науковий керівник – Гаркава Л.О.) та Яшина Каріна (тема доповіді «Аналіз дохідної частини державного бюджету України», науковий керівник – Ящевська О.М.).

Після кожної доповіді відбувалось її обговорення, що свідчить про зацікавленість усіх присутніх науковими проблемами, які були досліджені студентами.

Присутні на конференції викладачі ЗВО відмітили актуальність, змістовність, наукове й практичне значення, а також належну якість і глибину проведених студентами досліджень.

Залишити відповідь