Точність ввічливість королів і обов’язок землевпорядників
Світ професій складний і багатогранний, в ньому налічуються тисячі спеціальностей.
Обираючи професію землевпорядника потрібно не просто мати ґрунтовні знання, але й вміння аналізувати та передбачати можливі зміни, які відбудуться безпосередньо з землею, під впливом різноманітних факторів. Від фахівця вимагається ініціатива і самостійність у вирішенні конкретних трудових завдань. Важливі дбайливість і далекоглядність, точність і дотримання юридичних тонкощів. Адже багато змін при невірному плануванні, можуть виявитися незворотними. Мінливі умови праці вимагають від працівника творчого вирішення задач, які виникають.

Професія землевпорядника по праву вважається однією з найбільш необхідних у суспільстві. Суть її відображена у самій назві, яка складається зі сполучення слів: «впорядкування» на «землі».
Циклова комісія викладачів землевпорядних дисциплін має величезний досвід підготовки висококваліфікованих фахівців, адже наш навчальний заклад понад 110-років готує спеціалістів із землевпорядкування. Кожний десяток років, прожитий після столітнього ювілею, є святом для студентського та викладацького колективів.

Розпочавши свій шлях далекого 1909 року в Полтавській школі садівництва і городництва 2-розряду Полтавська губернська земська управа відкрила підготовку фахівців-землемірів. З того часу підготовлено близько 5,5 тисяч землевпорядників. Ми пишаємось своїми випускниками, значна частина яких працює в різноманітних закладах і установах землевпорядного спрямування.
Циклова комісія землевпорядних дисциплін об’єднує 9 досвідчених викладачів: викладач-методист – Климко П. П.; спеціалісти вищої категорії –Томечек В. І., Стріла Г. П.; спеціалісти І категорії – Соколова В. В., Гончар С.І., Приходько І. П., Калашник Д. А., Максименко О. А., спеціаліст ІІ категорії –Лотиш І. І.
Молоді викладачі циклової комісії переймають педагогічний досвід у більш досвідчених колег, приймають активну участь у творчих конкурсах, пишуть наукові статті, які видаються у фахових виданнях як в Україні, так і за кордоном.
На базі нашого навчального закладу діє навчально-практичний центр, забезпечений сучасною електронною геодезичною вимірювальною технікою, новітніми комп‘ютерними технологіями, що дозволяє проводити підготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів землевпорядного виробництва, а також викладачів землевпорядного циклу навчальних закладів України.
У стінах навчального закладу студенти отримують якісні знання із землевпорядних дисциплін, проходять стажування у профільних виробничих підрозділах, а найуспішніші з них, отримують дозвіл на працевлаштування ще до закінчення навчального закладу.
Велику увагу викладачі циклової комісії приділяють всебічному розвитку студентів відвідують музеї, проводять екскурсії на виробництво
Викладачі комісії

Соколова Валентина Валентинівна- голова циклової комісії землевпорядних дисциплін
спеціаліст І категорії,
закінчила Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва в 2007 році, магістр із землевпорядкування та кадастру.

Гончар Сергій Іванович
спеціаліст І категорії,
закінчив Харківський аграрний університет iм. В.В. Докучаєва у 2000 році, інженер-землевпорядник.

Калашник Дмитро Архипович
спеціаліст І категорії,
закінчив Полтавський технічний університет ім. Ю.Кондратюка, у 1998 році, інженер-будівельник ПГБ.

Климко Петро Павлович – завідувач навчально-практичним центром землевпорядкування
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист,
присвоєно звання « Почесний землевпорядник України»,
нагороджений знаком “Відмінник аграрної освіти” ІІІ ступеня;
закінчив Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В. Докучаєва у 1973 році,інженер-землевпорядник.

Максименко Оксана Анатоліївна
спеціаліст І категорії,
закінчила Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва в 2011 році, магістр із землевпорядкування та кадастру.

Приходько Ірина Петрівна
спеціаліст І категорії,
закінчила Харківський державний аграрний університет ім.. В.В. Докучаєва у 2002 році, інженер-землевпорядник.

Лотиш Ігор Ігоревич
спеціаліст ІІ категорії,
закінчив Полтавську Державну аграрну академію у 2013 році, вчений агроном.

Стріла Григорій Петрович
спеціаліст вищої категорії,
присвоєно звання « Почесний землевпорядник України»,
закінчив Полтавський інженерно-будівельного інститут у 1979 році, інженер-будівельник ПГБ.

Томечек Василь Іванович
спеціаліст вищої категорії,
нагороджений трудовою відзнакою « Знак Пошани»,
закінчив Український інститут інженерів водного господарства у 1969, інженер-гідротехнік.