Шевніков М.Я.,
директор коледжу,
доктор сільськогосподарських наук, професор

Щиро вітаю Вас на сторінці нашого навчального закладу!

         Ми велика дружна родина. Люблячи свій коледж, служачи йому, покращуючи його, ми робимо потужнішою всю Україну. Тому всім бажаю миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди і зростання!

        Нехай кожен день, проведений в улюбленому коледжі, наповнює серце втіхою і натхненням, нехай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок і вірних друзів!

        Наш коледж обрав курс на розвиток і вже 125 років ми робимо все для удосконалення власного кадрового, педагогічного, матеріально-технічного і культурного потенціалу. Ми змогли довести нашу компетентність в сфері освіти, створивши навчальний заклад європейського рівня. Я впевнений, що наші здобутки та досягнення є гарантією подальшого прогресивного розвитку коледжу. 

       Сьогодні коледж готує молодших бакалаврів за 6 спеціальностями, де  навчаються близько 600 студентів. Ми готуємо кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей  із міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, сформованими нашими мудрими наставниками. Після закінчення коледжу тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

        В історії нашого коледжу виникали й труднощі. Але ми гідно витримали всі випробування, зуміли не лише вистояти, а й збудувати фортецю знань, взаємодопомоги, розуміння та поваги один до одного. Дякую всім співробітникам коледжу. Дякую за розуміння того, що студентам необхідні не лише знання, але й ваш безцінний життєвий досвід. Дякую за те, що ми були разом весь цей час. 

        Усіх, хто мав честь навчатися або працювати у Відокремленому структурному підрозділі «Аграрно-економічному фаховому коледжі Полтавської державної аграрної академії (колишній Полтавський сільськогосподарський технікум),об’єднує спільна професійна гордість. Саме тут закладалися перспективи Вашого розвитку, збагачувався живий досвід аграрно-економічної школи. Настав час, коли спадщина різних поколінь випускників коледжу потребує ретельного документування, систематизації та популяризації в широких суспільних колах.

        У зв’язку з цим керівництво Коледжу ініціювало підготовку ювілейного видання Відокремленому структурному підрозділу «Аграрно-економічному фаховому коледжу Полтавської державної аграрної академії – 125 років». Книга знайомить читачів з історією заснування та етапами розвитку навчального закладу як одного з провідних аграрних вишів України, а також із фаховими, діловими і громадсько-політичними досягненнями випускників.

Шевніков  М.Я.,

директор коледжу,

доктор сільськогосподарських наук,  професор