You are currently viewing Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Адміністрація, профспілковий комітет сердечно вітають колектив коледжу з Днем працівників сільського господарства!

Це – свято, яке об’єднує керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, вчених-аграріїв, працівників полів, викладачів і студентів аграрних закладів освіти.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

В авангарді вітчизняного аграрного сектору перебуває й аграрна освіта, яку ось уже більше 126 років дбайливо плекають у ВСП “Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ”. Ми щиро пишаємося своїми випускниками, які роблять значний внесок у забезпечення добробуту та продовольчої безпеки нашої держави. Це є результатом кропіткої праці всього колективу нашого закладу, який здійснює свій вагомий внесок у розвиток аграрної галузі.

У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, прихильності долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі!

Хай під мирним небом України, у родинах панує достаток і благополуччя, а у серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Залишити відповідь