Спортивно – масова робота в навчальному  закладі невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням спортивно – масових  заходів протягом навчального року.

Фізичне виховання – система заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я людини, загартування організму, розвиток фізичних можливостей, рухових навиків і вмінь. Його завданням є створення оптимальних умов для забезпечення належного фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я, отримання знань про особливості організму.    

Заняття з фізичного виховання проводяться з урахуванням віку, статі та стану  здоров’я і рівня фізичної підготовленості студентів. Важливе значення має регулярний лікарський контроль за здоров’ям вихованців.

Важливим напрямком у організації навчально – спортивної роботи є заняття у спортивних секціях. При організації враховуються інтереси студентів, характер діяльності, можливості та умови.

В навчальному закладі  працюють спортивні секції: волейбол, настільний теніс, міні-футбол, шахи, легка атлетика.

Керівництво здійснюється головою предметної комісії Дукою Світланою Михайлівною та викладачами фізичного виховання Доленком Андрієм Сергійовичем, Мушеговим Миколою Аркадійовичем.

Дні здоров’я у навчальному закладі проводяться наприкінці семестру. Серед основних заходів Дня здоров’я можуть бути: спартакіади, кроси, туристичні походи, тощо. 

Щорічно проводяться змагання з різних видів спорту: настільного тенісу, підтягування на перекладині, легкоатлетичного кросу, волейболу та змагання з шахів.

Традиційно проводяться змагання «Козацькі розваги»,  «А, ну-мо хлопці».

Спортсмени коледжу стають чемпіонами та призерами як обласних так і республіканських та міжнародних змагань з різних видів спорту.

Високий рівень організації спортивно – масової роботи неодноразово дозволив спортсменам коледжу стати чемпіонами та призерами обласних спортивних ігор та Всеукраїнської Спартакіади студентів.

Кращі спортсмени Аграрно-економічного коледжу

  • Маркарян Марк -МС з вільної боротьби, чемпіон України, учасник чемпіонату світу з вільної боротьби, чемпіон Укрїни і Європи панкратіону.
  • Новописьменний Анатолій – МС України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон світу, срібний призер чемпіонату Європи, триразовий чемпіон України. 
  • Таракан Дмитро – КМС з вільної боротьби, чемпіон Європи з панкратіону, призер чемпіонату з України серед кадетів.