Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України – всеукраїнська добровільна неприбуткова громадська організація, яка об’єднує на добровільній основі за родом професійної діяльності, навчання працівників сільськогосподарських  установ, організацій, підприємств, пов’язаних з аграрною галуззю, незалежно від форм власності, осіб, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, а також студентів вищих та середніх навчальних аграрних закладів для консолідації зусиль щодо захисту соціальних та економічних прав та інтересів членів профспілки.

Діяльність профспілок

– профспілка діє на засадах солідарності та демократичних принципів відповідно до Конституції України, Закону України ”Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”;

– профспілка незалежна від органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, адміністрації , політичних та інших громадських організацій;

Найвищим органом нашої галузевої профспілки є центральний комітет, який у своїй діяльності співпрацює з органами державної влади, будучи цілковито незалежними від них у своїй діяльності.

У нашому коледжі існує одна незалежна профспілкова організація на чолі з Корилюком Іваном Михайловичем.

 

Ця організація об’єднує профспілку працівників та профспілку студентів. У своїй діяльності вона підпорядковуються лише обласному комітету профспілок, і є цілком незалежною від адміністрації навчального закладу.

Співпраця з керівництвом коледжу направлена на покращення життя на навчання студентів у стінах нашої альма-матер. Головою студентського профспілкового комітету Аграрно – економічного коледжу ПДАА є Тєрьошина Марина Сергіївна.

 

 

Історія профспілки

Профспілковий рух в Україні розпочався понад 90 років тому. І вже тоді в ньому активну участь брали представники сільськогосподарської сфери. Саме їм ми сьогодні завдячуємо виникненню своєї галузевої профспілки, яка за чисельністю посідає перше місце серед членських організацій Федерації профспілок України
(друге місце –  профспілки працівників освітянської галузі, третє місце – профспілки медичної галузі). В її рядах
сьогодні понад 1 мільйон 200 тисяч спілчан, серед них більше 120 тис. саме студентської молоді, а це близько 10% від загальної чисельності.

У складі галузевої профспілки понад 8,5 тис первинних профспілкових організацій, з них 124 – профком аграрних навчальних закладів.

Основні завдання профспілки:

– Метою діяльності Профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових органах, у взаємовідносинах з
роботодавцями щодо забезпечення здійснення права кожного члена Профспілки на працю, підвищення життєвого рівня на основі справедливої оплати праці, забезпечення інших прав та інтересів.

– Надання безкоштовної правової допомоги членам профспілки.

– Надання грошової допомоги членам профспілки,які потрапили в скрутне матеріальне становище.

– Взаємодія з адміністрацією коледжу з питань організації навчального процесу, допомога у контролі успішності та відвідування студентами занять.

– Координація роботи студентських рад гуртожитків та контроль за дотриманням санітарного-гігієнічного стану у гуртожитках.

– Організація та проведення  конкурсів,тематичних вечорів та вечорів відпочинку.

– Планування та проведення екскурсійних поїздок містами та історичним місцями України.

За сприяння студентського профкому, протягом останніх років, студенти коледжу брали участь у спартакіадах вищих аграрних навчальних закладів України, де неодноразово займали призові місця.

Напрямки діяльності студентського профкому:

– сфера роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО, а також на лікуванні у Військовому шпиталі м. Полтави;

– сфера роботи по допомозі людям, які через трагічні обставини потрапили у складну матеріальну ситуацію;

– сфера роботи по допомозі викладачам-ветеранам Аграрно-економічного коледжу ПДАА;

– сфера роботи по співпраці з представниками Червоного Хреста та допомозі дітям, які перебувають на лікуванні в онкологічному відділенні обласної лікарні м. Полтави;

– сфера роботи по співпраці з Полтавським Батальйоном Небайдужих;

– сфера охорони та збереження навколишнього середовища;

– сфера охорони тварин та гуманного ставлення до них;

– сфера співпраці з податковою інспекцією м. Полтави щодо   надання безкоштовних послуг (консультацій) по оформленню Декларації про доходи та іншої податкової звітності людям похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями.

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111dsc_3916sdc10095sdc10303sdc10156sdc10641

Щорічно активісти студентського профкому та кращі студенти коледжу запрошуються на благодійний студентський бал, а також на такі заходи, які мають на меті ознайомити студентів з культурною та фольклорною спадщиною нашого народу.

 stud-profkom-balbal

Ще одним напрямком нашої роботи є організація екскурсійних поїздок по містах та визначних місцях України.

Як вступити до профспілки?
Членом профспілки може стати будь-який студент коледжу незалежно від форми навчання .

Кожен член профспілки отримує профспілковий квиток, який засвідчує членство в профспілці і який необхідно мати при собі при будь-якому зверненні до профспілкового комітету.

У нашій студентській профспілковій організації є багато добрих задумок, ми намагаємося запровадити їх в життя, але свіжі думки – пріоритет молодих.
Ласкаво просимо в нашу команду !